09-11-2020

«Ефективний менеджмент та боротьба з корупцією» – такі шляхи виходу із фінансової ями презентує «Укрзалізниця».

«Укрзалізниця» зможе вирішити частину фінансових проблем, якщо подолає корупцію, через яку втрачає до 20 млрд грн щороку. Про це заявив екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, «Укрзалізниця» може знайти кошти на оновлення інфраструктури, яка перебуває в критичному стані, та рухомого складу, якщо подолає корупцію.

«Щодо резервів, то резерви дуже прості. Це ефективний менеджмент і боротьба з корупцією... Ми маємо щорічні втрати порядку 15-20 млрд грн від корупції. Це прямі втрати УЗ. Якби цей потік вдалося зупинити, то тоді в УЗ були б необхідні резерви для ремонту і інфраструктури, і тяги», - сказав Омелян.

І як бачимо, очільники «Укрзалізниці» принаймні декларують, що рухаються саме в цьому напрямку.

Теперішнє керівництво «Укрзалізниці» заявляє, що посилює боротьбу з корупцією та зловживаннями. 30  жовтня, голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак і директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписали меморандум про співпрацю та обмін інформацією між сторонами.

За словами очільника Укрзалізниці Володимира Жмака, документ підписаний для запобігання та протидії на залізничному транспорті кримінальним корупційним діям та іншим злочинам, підслідним Національному бюро.

«Наголошую, що боротьба з корупцією в УЗ – один із найбільших моїх пріоритетів. Нульова толерантність до корупції – запорука на шляху до прибуткової та успішної компанії», – зазначив Володимир Жмак.

Ці кроки по активізації, чи правильніше сказати, декларування початку реальної боротьби з корупцією, керівництво почало після того, як з’явилась можливість отримати бюджетні кошти на розвиток компанії. "Можливе виділення бюджетних коштів на оновлення пасажирського рухомого складу і модернізацію інфраструктури стане безпрецедентним проектом в історії незалежної України та яскравим прикладом партнерства держави й головного перевізника країни", - наводить слова Жмака прес-служба.

За його словами, наразі в уряді обробляють і готують до подання на розгляд Верховної Ради внесення до загального фонду держбюджету на 2021 рік нових бюджетних програм. Йдеться про програму оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів, що передбачатиме виділення 3,288 млрд грн на закупівлю 100 пасажирських вагонів і програму "Модернізація залізничної інфраструктури" на суму 1,179 млрд грн.

Як стало відомо, левова частина коштів, а саме, бальше 3 млрд грн, перепаде Крюківському вагоноремонтному заводу. Без конкурсів, без тендерів, без будь-якої можливості іншим підприємствам запропонувати свої послуги. А це, зазвичай, якраз і призводить саме до корупційних дій.

А щодо ефективного менеджменту, до нашої редакції потрапив документ, який підтверджує, що голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак готує масштабну зміну організаційної структури АТ «Укрзалізниця».

Згідно цього документу, при АТ «Укрзалізниця», буде утворено ще 13 нових підрозділів.

Цілком можливо, що це правильні кроки, але, нажаль виникає цілком логічне питання – а хто буде працювати на керівних посадах цих нових підрозділів?  Знайдуть справжніх професіоналів своєї справи, чи, як зазвичай в останній час, наберуть людей, які жодного дня не працювали у реальному секторі, тому похвалитися глибинними знаннями в транспортній сфері не можуть?

Що стане головним у відборі – професіоналізм транспортників, чи протекціонізм своїх друзів, родичів, кумів, або просто людей, близьких до правлячої верхівки - покаже час.

 

Алекс Мамроцький, журналіст, політичний оглядач


 

Похожие новости: