14-10-2020

"Перемога Пальчевського" подарувала свято жителям та гостям Вишгорода

14 жовтня 2020 року відбувся урочистий захід, присвячений до Дня українського козацтва, Дня захисника України та Свята Покрови Пресвятої Богородиці!, організований місцевою організацією політичної партії "Перемога Пальчевського".

На святі були присутні керівництво та активісти місцевої організації, численні глядачі та прихильники партії.

Свято також відвідали представники обласної команди партії "Перемога Пальчевського". А саме:

-              НАТАЛІЯ БІГАРІ  - Лікар вищої категорії з-понад 20-річним досвідом роботи, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня № 2»,Лідер обласної команди політичної партії «Перемога Пальчевського» Київщини.

-              ОЛЕКСАНДР ЮРАКОВ – Фахівець транспортної галузі з 25-ти річним стажем роботи, один з ініціаторів та розробників відомих інфраструктурних проектів: Дарницького мосту у Києві, залізничного експресу «Київ-Пасажирський – Аеропорт «Бориспіль», мережі залізничного швидкісного сполучення потягів «Інтерсіті» по усій Україні.

-              ОЛЕКСІЙ  ДОРОШЕНКО – Провідний український експерт із питань соціально-економічного розвитку, промисловості, регуляторної політики.

-              МАКСИМ КРАВЕЦЬ – Юрист, фахівець у сфері державного управління.

-              СЕРГІЙ САРАНОВ – Співзасновник громадської організації «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю», президент громадської організації «Міжнародна спеціальна антикорупційна колегія».

-              ЮРІЙ ОПЕНЬКО – Фахівець у галузі сільського господарства, тваринництва та біоенергетики.

-              ЄВГЕН ЛУЦЕНКО –  Громадський діяч, спортсмен, колишній гравець футбольних клубів «Чорноморець» (Одеса), «Андерлехт» (Бельгія), «Лозанна» (Швейцарія), Національної збірної України з футболу, володар Кубка України з футболу, бронзовий призер Чемпіонату України.

Представники обласної команди партії "Перемога Пальчевського" у своїх виступах відмітили необхідність кардинальних змін у роботі місцевих рад. Також вони представили своє бачення вирішення найбільш нагальних проблем, які є у Київський області.

Кандидат в депутати до Київської обласної ради Олександр Юраков поздоровив присутніх зі святом Покрови:

Також, Олександр Юраков наголосив:

"Наше завдання сьогодні зробити дуже прості, але важливі речі.
Перше – ми пропонуємо тимчасово ввести мораторій на нову забудову.  Для чого? Щоб розробити стратегічний план Київської області. І дозволяти нову забудову, лише при її відповідності до цього плану.

Друге – ми хочемо цей час використати для того, щоб побудувати нові садочки та школи, і тільки після цього дозволити нову забудову.

Ми хочемо навести порядок в транспортній інфраструктурі. Сьогодні це не нормально, коли ми втрачаємо кілька годин в дорозі на роботу і зворотно. Коли наші діти витрачають цей час, не на навчання та дозвілля, а на дорогу в пробках, які сьогодні на Київщині.

Тобто у нас дуже проста пропозиція - зробити так, щоб проживання мешканців Київської області та зокрема, міста Вишгород, було комфортним, як і в минулі  часи.

Що для цього потрібно зробити? Дуже просту річ. Потрібно прийти 25 жовтня та проголосувати за "Партію Пальчевського". Адже Пальчевський - це перемога!"

Також виступаючі відмітили поганий екологічний стан у Київській області. Одним із методів поліпшення екологічної ситуації в регіоні, фахівці з команди "Перемога Пальчевського", є впровадження електричного міського та приміського транспорту. Це дозволить не лише значно поліпшити екологічну ситуацію, зменшити викиди шкідливих речовин, але і знизити вартість поїздок. Для підтвердження серйозності своїх намірів команда "Перемоги Пальчевського" вся разом приїхала на свято на електричному автобусі. Показуючи цим безпечність, економність та комфортність цього виду транспорту.

Під час святкування відбулися також розважальні заходи для дорослих і дітей (конкурсна програма, вікторини, розважальний танцювальний флеш-моб, караоке-конкурс, вручення цінних призів)!

Похожие новости: