13-07-2018

Старі рейдерські методи нової Києво-Святошинської поліції та прокуратури.

Багато жителів України, які пережили «лихі 90-ті», знайомі із стійкими словосполученнями «ментовский беспредел», рекет і бандитизм.

Сьогодні в Україні, яка пережила два Майдани і потерпає від військової агресії, ці слова набувають нового змісту, бо рекетерамі стають самі представники недавно відреформованої Національної поліції, тим самим породжуючи нову назву їх діяльності – поліцейське беззаконня. Іншими словоми, як «поліцейське беззаконня», і не назвеш те, що недавно сталося у селі Горенка Києво-Святошинського району.
 

Свавілля нової поліції та прокуратури

10 липня, пообіді,  біля земельної ділянки, яка перебуває у оренді на цілком законних підставах, і на якій розміщені кілька побутових вагончиків співробітників підприємства, з’явилися слідчий Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області та представник місцевої  прокуратури Києво-Святошинського району. Не надаючи ніяких пояснень ні представнику власника, ні його адвокату, правоохоронці заявили про проведення якихось слідчих дій.


 

На вимогу власника цього майна та його адвоката, надати хоч якісь документи, що підтверджують законність цих дій, правоохоронці заявили, що ці документи вже показували комусь, і вдруге показувати не будуть.
Кому показували? Хто отримував припис слідчого судді? Яке відношення до цього майна має та людина? Ці всі питання залишилися без відповіді.


Більше того, ні слідчий, ні представник прокуратури, не захотіли навіть поглянути на документи, котрі підтверджують законність знаходження майна на цій земельній ділянці. Здавалося, що вони просто виконують чиюсь команду "Фас!", і ніякі законні аргументі їх не зупинять.

Під час підготовки вагончиків до вивозу, їм завдали значні пошкодження, і на запитання власників до слідчого Троценка, хто буде відшкодовувати завдану шкоду, відповіді не було. Натомість, щоб відгородитися від незручних для нього запитань адвоката, слідчий МВС, викликав силову групу підтримки, котра фізично не допускала адвоката та власника майна на їхню ж територію.
І саме так, під силовим наглядом, за допомогою техніки та робітників КП «Боярський водоканал», майно було вивезене в невідомому напрямку.
 
Склалося таке враження, що під час проведення цих «слідчих дій» працівники поліції та прокуратури, і самі не розуміли, для чого саме потрібно це вилучення. Вони настільки не сприймали документально підтверджені аргументи адвоката та його вимоги дотримання законності, що складалося стійке враження, що вони просто виконували чиюсь комерційну вказівку.

Іншими словами – це банальне рейдерство, виконане руками працівників Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області та місцевої прокуратури.
 
Якщо таке поліцейське беззаконня в Україні продовжиться, то гріш ціна усім так званим реформам, а майбутнє держави та її перспективи будуть вельми сумнівними. Тому, щоб виправити ситуацію, вищі органи повинні рубати на корені такі прояви правового нігілізму і беззаконня, обов’язково залучаючи винних до відповідальності.