30-10-2020

100 мільйонів гривень з «ковідного фонду» витратять на серіали

Український уряд знову вирішив використовувати не за призначенням гроші, які були виділені на боротьбу з COVID-19. Цього разу на створення патріотичних серіалів. Про це повідомляють на офіційному порталі Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідне рішення на використання коштів з Фонду боротьби з коронавірусом було схвалено вчора, 28 жовтня.

Ще влітку Кабінет Міністрів розглянув пропозицію щодо виділення з «ковідного фонду» одного мільярда гривень на виробництво патріотичних серіалів. 8 липня було підписано постанову №592, яка дозволяла використовувати гроші «з метою підтримки створення суспільно значущого аудіовізуального контенту суб’єктами кінематографії». І ось тепер уряд вніс зміни в план використання 100 мільйонів гривень, які призначалися для запобігання поширенню пандемії.

У Мінкульті обіцяють максимально ефективно витратити виділені їм гроші. І вже найближчим часом оголосять про початок конкурсу з відбору проєктів патріотичних серіалів.

Варто зазначити, що це не вперше, коли гроші, які повинні були йти на лікування хворих на коронавірус, були спрямовані на зовсім інші потреби. Так, 20 млрд грн з Фонду боротьби з коронавірусом пішли на будівництво нових доріг.

Нагадаємо, на тлі зростаючих темпів поширенням епідемії COVID-19 в Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до кінця року.

Похожие новости: