30-10-2020

5 країн, куди заради економії радять переїжджати людям з пенсійним забезпеченням у 100 000 доларів

В деяких країнах людина може легко жити на пенсії, маючи в банку менше 100 000 доларів збережень. Там вона зможе платити менше за витрати на життя і при цьому користуватися багатьма можливостями.

  1. Мексика

Яскрава культура Мексики, смачна їжа, доброзичливі люди і дивовижні туристичні місця знаходяться поруч. «Країна черепах» на південь від міста Канкун має гарні блакитні води. Для пари вартість проживання становить всього 2 240 дол. на місяць. В невеликих містах, розташованих далі від узбережжя, можна піти на пенсію з покоївкою, автомобілем і приватною медичною страховкою приблизно за 1 890 дол. на місяць або 22 700 дол. на рік, за даними International Living. Зауважте, що доведеться виділити значну частину щомісячного бюджету на електроенергію. Це може коштувати до 50 дол. на місяць – і навіть більше, адже потрібен кондиціонер через постійну спекотну погоду.

  1. Панама

Панама – це трансконтинентальна країна з тропічними джунглями та сучасними космополітичними містами. Держава є податковою гаванню для інвесторів. Це також мрія пенсіонерів, які шукають доступне медичне обслуговування та низьку вартість життя. Оренда квартири з однією спальнею в столиці Панама-Сіті коштує менше 1 000 дол. на місяць  (інтернет – менше 50 дол.,  продукти недорогі), повідомляє Numbeo. За оцінками Interrnational Living, пара може вийти на пенсію в Панамі від 1 765 до 2 890 дол. на місяць (від 21 200 до 34 700 дол. на рік). Покоївка, яка працює повний робочий день, буде коштувати приблизно 250 доларів. Проживання в іншому невеликому містечку коштуватиме одній людині від 1 391 до 2 209 дол. на місяць.

  1. Португалія

Середньовічні замки Португалії, свіжі морепродукти та піщані пляжі роками цікавили емігрантів. Ця сонячна країна вважається однією з найбезпечніших у світі, відповідно до щорічного Індексу глобального світу Інституту економіки та світу. В передмісті, за межами Порту або Лісабона, пара може жити за рахунок доходу від 2 200 дол. на місяць або близько 26 500 дол. на рік. Якщо обрати одне з невеликих міст Португалії, можна розраховувати на 1 700 доларів на місяць, повідомляє International Living.

  1. Марокко

Архітектура Марокко, смачна кухня та неймовірно красиві пейзажі пустелі Сахара приваблюють туристів з усього світу. За даними сайту Numbeo, оренда квартири з однією спальнею в Касабланці, найбільшому місті Марокко, може коштувати близько 450 дол. на місяць, а в менш населених містах, таких як Рабат, житло буде значно дешевшим. Сайт порівняння витрат Expatistan оцінює, що одна людина може проживати в Марокко за менше, ніж 1 000 дол. на місяць або 12 000 дол. на рік.

  1. Єгипет

В Єгипеті можна користуватись доступними цінами на житло та харчування. За оцінками Numbeo, можна знайти квартиру з однією спальнею в Каїрі приблизно за 240 дол. на місяць, а комунальні послуги будуть коштувати всього близько 34 доларів. За даними Expatistan, одна людина, яка живе в Єгипті, буде витрачати в середньому близько 750 дол. на місяць або 9 000 доларів за рік.

Похожие новости: