07-02-2019

Депутат Рибалка назвав безпідставними звинувачення Генпрокуратури у держзраді

Народний депутат Сергій Рибалка зробив заяву щодо звинувачень на свою адресу у державній зраді, зроблених Генеральним прокурором Юрієм Луценком. Своє бачення ситуації парламентар виклав на персональній сторінці у соціальній мережі Facebook, повідомляють Українські новини.

"Чергові безпідставні звинувачення з боку злочинної влади на мою адресу свідчать про зростання рейтингу нашого кандидата у президенти Олега Ляшка. Уявляєте, генпрокурор звинуватив мене у державній зраді?", - заявив С.Рибалка.

Нардеп вважає, що те, що силовики йдуть на черговий злочин та намагаються використати фейкові кримінальні провадження у передвиборчій боротьбі, підтверджує: влада боїться Олега Ляшка. Вони розуміють, що коли прийде час, і переможе наш лідер, вони всі будуть відповідати за системну корупцію.

"Це такий передвиборчий хід: усіх, хто не служить цій корумпованій верхівці, представляти зрадниками та агентами Кремля", - підкреслив у своєму дописі Сергій Рибалка.

Резюмуючи свою заяву народний обранець наголосив, що усі звинувачення, які дозволяють собі працівники правоохоронних органів, це тиск та злочин сьогоднішньої влади, і всі учасники цих фальсифікацій, рано чи пізно постануть перед судом.

Похожие новости: